Drodzy Przyjaciele Dziewczynki z zapałkami.


Jak dobrze wiecie naszym podstawowym projektem jest organizowanie w centrach handlowych eventów sprzedaży Baśniowych zapałek, dzięki którym możemy przez cały rok pomagać dzieciom w szkołach, fundować posiłki, zakup odzieży czy innych potrzebnych rzeczy wskazanych najczęściej przez pedagogów szkolnych. Projekt w tej postaci działa nieprzerwanie od 2005 roku. Wzięło w nim już udział ok. 2000 szkół z około 300 miast w kraju.


W tym roku udało się wznowić przerwany po kilku latach projekt wyjazdów dla dzieci.

Podczas ferii zimowych zorganizowaliśmy zimowiska w naszych pięknych Karkonoszach, dla dzieci z dwudziestu kilku miast. Zdjęcia z tych ferii możecie


Pomagamy dzieciom z ponad 100 miast Polski. W związku z tym, że nie udało nam się zabrać wszystkich naszych dzieciaków na ferie - mamy możliwość zorganizowania po feriach kilku dodatkowych wyjazdów dla tych, którzy spędzili ferie w domu.


Prosimy o kontakt Wszystkich zainteresowanych pedagogów współpracujących z Fundacją bądź tych, którzy chcieliby nawiązać współpracę.


Aby skorzystać z organizowanych przez Fundację wyjazdów dla dzieci trzeba wziąć pod uwagę następujące warunki:

- zgłosić gotowość wyjazdu mając na uwadze, że informacja o terminie wyjazdu i o ilości dzieci na wyjazd może być podana z tygodniowym wyprzedzeniem..

- Po ustaleniu terminu wyjazdu zebrać od rodziców dzieci wyjeżdżających pieniądze na pokrycie kosztów przejazdów oraz dobrowolną darowiznę na rzecz Fundacji.


Dzieci, których rodzice nie będą mogli wpłacić kwoty ustalonej z Fundacją mogą zaproponować kwotę niższą uzasadniając pisemnie taką sytuację.

Dzieci, których rodziców nie stać na pokrycie kosztów przejazdów i wpłacenie darowizny również mogą wyjechać, tylko rodzice muszą zwrócić się z pisemną prośbą o zwolnienie z kosztów i złożyć ją u pedagogów szkolnych..


Pierwszeństwo udziału w wyjazdach mają dzieci z rodzin ubogich oraz wolontariusze Fundacji


Pozdrawiamy i czekamy na kontakt. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.