powrót do strony głównej

Upominek od Dziewczynki z zapałkami

 

 

W tym roku, po 10 latach starań, udało nam się wreszcie pokonać wszelkie przeszkody, które uniemożliwiały „Dziewczynce z Zapałkami” przyjmowanie pomocy od jej przyjaciół, chcących przekazać 1% swojego podatku. Teraz już każdy nasz sympatyk będzie mógł wesprzeć Fundację w ten sposób.

 

 

Wszystkich chcących dowiedzieć się, dlaczego warto wesprzeć naszą Fundację, zapraszamy do zapoznania się z książką o niej. W książce tej opisujemy losy niezwykłej organizacji, jaką jest "Dziewczynka z Zapałkami", która fenomenalnie, i bez udziału mediów, w bardzo krótkim czasie dotarła do około 300 miast w całej Polsce ze swoimi projektami, angażując w nie dziesiątki tysięcy dzieci, tysiące studentów i mnóstwo innych osób.

 

 

Z książki o naszej Fundacji dowiecie się także jak działają Baśniowe Drużyny, na czym polegają nasze zapałkowe akcje oraz jak dużo można zmienić, jak wiele dobra przekazać innym, pomimo przeciwności losu.

 

"Dziewczynka z Zapałkami" czerpie swą siłę z rzeczy małych - pomocy dużej ilości poszczególnych wolontariuszy w wielu miastach i miasteczkach. Ta masa płomyczków pojedynczych zapałek łączy się w jedno wielkie ognisko, potrafiące ogrzać mnóstwo serc i rozjaśnić życie dzieci z biedniejszych rodzin.

 

 

Ta książka jest upominkiem dla Was i powstała z myślą o Was - osobach, które wpłacając pieniądze na rzecz różnorodnych fundacji tworzą i budują ich rzeczywistość. Być może przybliży Wam ona fundacyjny świat i pomoże w wyborze tej organizacji, którą chcielibyście wspierać.

 

 

Życzymy przyjemnej lektury!

 

"Dziewczynka z Zapałkami" i nasza Baśniowa Drużyna

 

 

część 1. do pobrania

 

powrót do strony głównej